Novinky - Príprava turistického pochodu - "Cesta, ktorá spája"

Príprava turistického pochodu - "Cesta, ktorá spája"

Do prípravy turistického pochodu, ktorý chce zrealizovať naša MAS sa v súčasnosti zapája už viacero organizácii, či už združenia, ale aj podnikatelia. Veľmi nás teší, že je spoločná vôľa vytvoriť aktivitu, ktorá napomôže k rozvoju vzájomných vzťahov medzi obyvateľmi nášho mikroregiónu.

Po absolvovaní niekoľkých osobných stretnutí s viacerými významnými aktérmi sme dospeli k nasledovným informáciam:

1. Pochod mikroregiónom sa uskutoční 26.5.2012.

2. Začiatok trasy bude v Trenčianskej Teplej na novej autobusovej stanici a ukončenie v Dolnej Porube na ihrisku TJ.

3. Pre účastníkov bude pripravený zaujímavý a bohatý program v Trenčianskej Teplej pred samotným oficiálnym štartom, počas pochodu, aj v Dolnej Porube, kde bude prebiehať o. i. aj exibičný futbalový zápas s futbalistami Slovanu Bratislava.

4. Na rôzne atrakcie a aktivity sa môžu tešiť samozrejme aj deti: súťaže, jazdenie na koníkoch, ukážky aktivít skautov, policajtov, hasičov, maľovanie na tvár a pod.

5. S turistami z Trenčianskych Teplíc (p. Man, p. Helebrant a p. Greguš) sme prešli a prekontrolovali prvú časť trasy :-), v blízkej dobe otestujeme aj druhú časť!

Dátum vloženia: 9. 4. 2012 9:13
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 10. 2015 9:16